BOSCH GLL 18V-120-33 CG PROFESSIONAL - 0601065101 - Líniový laser - bez akumulátora a nabíjačky
Nedostupný
/
Kód produktu: 0601065101
Autorizovaný predajca
Nedostupný
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
Akcia
V košíku
BOSCH BT 350 Professional - 0601015B00 -Teleskopická tyč
Posledné 2 kusy
Akcia
V košíku
BOSCH BT 150 Professional - hliníkový statív - 0601096B00
Na sklade
BOSCH BT 250 Professional Stavebný statív
Posledné 4 kusy
BOSCH ProCORE 18V 4,0Ah - 1600A016GB
Posledné 2 kusy
1600A016GB
BOSCH Okuliare na zviditeľnenie laserového lúča (zelené) - 1 608 M00 05J
Na sklade
BOSCH ProCORE18V 5.5Ah Professional - 1600A02149 - Akumulátor
BOSCH 2 x ProCORE18V 5.5Ah + GAL 1880 CV - 1600A0214C - Základná súprava
Na externom sklade
Posledné 4 kusy
1600A016GB
Na externom sklade
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Nezastaviteľný líniový laser triedy 18 V na vysokú presnosť v náročných podmienkach
Prínos pre užívateľov
Technické parametre
  • Napätie akumulátora18,0 V/12,0 V
  • Laserová dióda 500 – 540 nm, < 10 mW
  • Pracovná teplota -10 – 40 °C
  • Skladovacia teplota -20 – 70 °C
  • Trieda lasera 2
  • Pracovná oblasť, hodnota 35 m
  • Pracovný dosah až do 35 m
  • Pracovná oblasť s prijímačom, hodnota  120 m
  • Dosah s prijímačom až do 120 m
  • Presnosť nivelácie ±0,3 mm/mᵃ
  • Rozsah samonivelácie ± 4°
  • Čas merania 3 s
  • Ochrana proti prachu a striekajúcej vode
    IP65 (okrem akumulátora alebo akumulátorového adaptéra)
  • Napájanie
    Akumulátor Li-Ion 18 V
    12 V lítium-iónový akumulátor
    4× 1,5 V LR14 (C)
  • Čas prevádzky, max.
    20 h (18V 4Ah Li-ion)
    8 h (12V 2Ah Li-ion)