BOSCH EXPERT EXKS18V-68GX - Akumulátorová okružná píla sólo - 06016B5301
Posledné 4 kusy
/
Kód produktu: 06016B5301
Autorizovaný predajca
Posledné 4 kusy
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 4,0Ah a nabíjačky - 1600A0373J
Na sklade
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 5,5Ah a nabíjačky - 1600A0373P
Nedostupný
Doprava zadarmo
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Set dvoch akumulátorov 18V 8Ah a nabíjačky - 1600A0373T
Posledné 2 kusy
Na sklade
Nedostupný
Doprava zadarmo
Posledné 2 kusy
Popis výrobku
Pre maximálny výkon použite akumulátory EXPERT."
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 229 x 422 x 289 mm
  • Voľnobežné otáčky: 2500 – 5000 ot/min
  • Ø otvoru pílového kotúča: 30 mm
  • Ø pílového kotúča: 190 mm
  • Hmotnosť bez akumulátora: 4,25 kg
  • Max. kapacita rezu do dreva (90°): 68 mm