BOSCH EXPERT EXST18V-155S - Akumulátorová priamočiara píla sólo - 06015B0100
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: 06015B0100
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 4,0Ah a nabíjačky - 1600A0373J
Na sklade
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 5,5Ah a nabíjačky - 1600A0373P
Nedostupný
Doprava zadarmo
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Set dvoch akumulátorov 18V 8Ah a nabíjačky - 1600A0373T
Posledné 2 kusy
Na sklade
Nedostupný
Doprava zadarmo
Posledné 2 kusy
Popis výrobku
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 82 x 181 x 244 mm
  • Počet kmitov vo voľnobehu: 800 – 3800 min-1
  • Výška zdvihu: 26 mm
  • Hmotnosť bez akumulátora: 1,9 kg
  • Hĺbka rezu do dreva: 155 mm
  • Hĺbka rezu do hliníka: 20 mm
  • Držiak nástrojov: Stopka T
  • BITURBO: Nie
Rozsah dodávky
  • 1 list do priamočiarej píly T 308 BP, Precision for Wood
  • Chránič proti vytŕhaniu materiálu
  • L-BOXX 136
  • Odsávacia dýza
  • Odsávací kryt
  • Vložka L-BOXX 1/1
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
BOSCH EasySaw 18V-70 - 0603012002 - Akumulátorová priamočiara píla