BOSCH GWS 18V-11 - 06019N4100 - Akumulátorová uhlová brúska bez akumulátora a nabíjačky
Na sklade
/
Kód produktu: 06019N4100
Autorizovaný predajca
Na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Univerzálne náradie na maximálne všestranné rezanie a brúsenie.
Všestranné, univerzálne náradie s vyváženou konštrukciou na širokú škálu použitia
Vynikajúca výdrž vďaka výkonu triedy 1 100 W a optimalizovanej kapacite pri preťažovaní
Vyšší komfort a menšia únava vďaka antivibračnej rukoväti a štíhlejšiemu úchopu
Nižšie riziko zranenia pri práci vďaka širokej ponuke bezpečnostných funkcií
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 265 x 325 x 118 mm
  • Voľnobežné otáčky: 9.000 min-1
  • Závit brúsneho vretena: M14
  • Vŕtanie: Ø 22,2 mm
  • Hmotnosť bez akumulátora: 1,7 kg
  • Ø kotúča: 125 mm