Kategórie
PríslušenstvoZáruka a reklamáciaKontakt

Ako zaplatiť za tovar

 

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. V závislosti na zvolenom spôsobe platby a dostupnosti tovaru vám objednaný tovar doručíme v termíne od 2 do 10 dní od pripísania platby na náš účet.

 

Platba vopred

Platbu vopred uskutočíte na základe údajov v objednávke, ktorú obdržíte e-mailom po objednaní tovaru a to bankovým prevodom, vkladom na účet alebo pomocou internetbankingu vlastnej banky. Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvoma bankami trvá približne 2 pracovné dni. Peniaze môžete vložiť aj priamo na náš účet, ktorý máme vedený v  Tatra Banke , číslo účtu: 2946038252/1100.

 

On-line platobné systémy

Ak sa rozhodnete využiť on-line platobné systémy, budete po potvrdení objednávky presmerovaní na stránky internetbankingu vybranej banky. Môžete využiť nasledovné platobné systémy:

 • TatraPay

 

Platba pri prevzatí tovaru

Ak nechcete platiť za tovar vopred, môžete zaplatiť v hotovosti pri doručení  tovaru kuriérovi.

 

Bezpečné platenie platobnými kartami

Prijímame karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Dinners Club International. Vydavateľské banky umožňujú používanie embosovaných (reliéfnych) kariet. Použitie elektronických kariet VISA Electron a Maestro je možné len v prípade, že to umožňuje Vaša vydavateľská banka.

Niektoré banky vydávajú tzv. virtuálne karty, ktoré sú určené výhradne na nákup na internete .

INFORMUJTE SA VO SVOJEJ BANKE O MOŽNOSTI POUŽÍVANIA VAŠEJ KARTY NA PLATENIE NA INTERNETE.

 

Platba kartou sa vyplatí

 • bezpečný a pohodlný spôsob nakupovania
 • v okamihu preberania tovaru pri sebe nemusíte mať hotovosť
 • netreba platiť za dobierku

 

Platba kartou je bezpečná

 • pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie – najmodernejšiu aplikáciu kartových Asociácií MasterCard a Visa, ktoré umožňujú bezpečné platby kartou na internete
 • údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke
 • nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte
 • prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

 

Aké karty prijímame?

 • VISA Electron
 • VISA
 • Maestro (v prípade, že Vaša vydavateľská banka ich zaradila do systému 3D-Secure)
 • MasterCard
 • Dinners Club International

 

Ako u nás zaplatíte?

Pokiaľ sa rozhodnete využiť na platbu za vybraný tovar/služby Vašu platobnú kartu, v pokladni zvolíte typ platby - platobnou kartou. V nasledujúcom okne označte druh platobnej karty. Potom budete presmerovaný do našej spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty, a CVV2/CVC2 – posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty.

Tieto informácie zadávate priamo na platobnej stránke spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nám len vypíše výsledok autorizácie a dáva nám tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete, a tiež zabraňuje voľnému prenosu nechránených dát vo verejnej počítačovej sieti.

O výsledku transakcie ste informovaný e-mailom.

Prítomnosť log Verified by Visa kartové asociácie Visa a MasterCard Secure Code kartové asociácie MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v našom internetovom obchode.

 

Pokiaľ nám banka nepotvrdí platbu Vašou kartou, môže to byť z nasledujúcich dôvodov :

 • údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
 • na Vašom účtu nemáte dostatok finančných prostriedkov alebo ste už vyčerpali limit pre internetové transakcie
 • Vaše karta nemá povolené použitie pre transakcie na internete. V tomto prípade je nutné sa obrátiť na Vašu banku.

 

Platiť kartou sa proste vyplatí!

 

Nákup na splátky 

Nákup na splátky sa u nás skutočne oplatí. Ak si chcete platbu za tovar rozdeliť, určite využite niektorý z výhodných úverov známej splátkovej spoločnosti Home Credit alebo Quatro.  Viac informácií nájdete na stránke Nákup na splátky.