Kategórie
PríslušenstvoZáruka a reklamáciaKontakt

Náš prísľub servisu pre profesionálne elektrické náradie

Profesionálne elektrické náradie Bosch spĺňa najvyššie nároky na kvalitu. Bosch ti preto bezplatne ponúka predĺženú záruku.

3-ročná záruka platí pre profesionálne modré elektrické náradie a meracie prístroje Bosch. A to vrátane spoločne dodávaných lítiových akumulátorov a nabíjačiek. Výnimku tvoria vysokofrekvenčné náradie, priemyselné akumulátorové skrutkovače, pneumatické náradie a príslušenstvo, ktoré je súčasťou dodávky.

Podmienkou predĺženia záruky je online registrácia výrobku do 4 týždňov od zakúpenia. Záručná doba začína plynúť od dátumu zakúpenia výrobku.

Tu si môžete stiahnuť naše záručné podmienky vo formáte PDF.  Stiahnuť PDF

 

 

 

 

Registráciu predĺženej záruky môžeš previesť zadaním informácií o výrobku prostredníctvom svojho užívateľského konta. Po dokončení registrácie sa vytvorí certifikát predĺženej záruky, ktorý je nevyhnutný pre uplatnenie záruky. Certifikát bude uložený na tvojom užívateľskom účte. Môžeš si ho aj vytlačiť alebo uložiť ako dokument vo formáte PDF. Po prihlásení sa do svojho užívateľského konta máš tiež možnosť spravovať svoje osobné údaje.

 

 

 

Registrácia modrého profesionálneho náradia, predĺženie záruky na 3 roky

 

Registrácia zeleného hobby náradia, predĺženie záruky na 3 roky

 

Certifikát predĺženej záruky platí výhradne pre výrobok, ktorý je na certifikáte uvedený. Znamená to, že každý výrobok (elektrické náradie, merací prístroj, lítiový akumulátor či nabíjačku) musíš zaregistrovať zvlášť. V prípade uplatnenia reklamácie je potrebné predložiť certifikát predĺženej záruky spoločne s kópiou predajného dokladu. Údaje na certifikáte aj predajnom doklade sa musia zhodovať. Bezplatné vyzdvihnutie opravy si môžeš objednať online.

KDE MÔŽEM ZÍSKAŤ APLIKÁCIU PRO360?

Začni spravovať svoje náradie a získaj jednoduchý prístup k výhodám a službám ešte dnes.