Kategórie
PríslušenstvoZáruka a reklamáciaKontakt

Možnosti a ceny dopravy


Objednaný tovar štandardne doručujeme kuriérskou službou na poštovú adresu uvedenú v objednávke. Tento spôsob dopravy je finančne i časovo najefektívnejší a vy máte istotu, že objednaný tovar sa k vám dostane rýchlo a bezpečne.

Existuje niekoľko možností, ako si po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia.

Zásielková spoločnosť DPD

Tovar Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň po potvrdení odoslania objednávky. Deň pred doručením budete informovaný SMSkou, príp. e-mailom o odovzdaní tovaru prepravcovi. Odovzdáme mu Vaše kontaktné údaje a termín doručenia si s Vami už upresní v deň doručenia.V prípade, že vás kuriér nezastihne, spojí sa s vami telefonicky na čísle uvedenom pri objednávke a dohodne si najvhodnejší termín dodania tovaru. Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod.
 

Cenník za doručenie zásielok do 50 kg

Typ dopravy   Cena s DPH
Doprava tovaru do 50kg až k Vám 4,90 €
Poplatok pri nákupe do 680€ (Za platbu v hotovosti kuriérovi) 2,00 €
Poplatok pri nákupe nad 680€ (Za platbu v hotovosti kuriérovi) 4,90 €

 

Cenník za doručenie zásielok nad 50 kg

V prípade niektorých skupín produktov (tovar nad 50kg) si vyhradzujeme právo zmeniť cenu za dodanie tovaru kuriérskou službou. Zvačša tak nerobíme, ale niektorý tovar nad 50kg, nie je možne odoslať za štandardnú cenu kvôli typu a váhe balenia . Samozrejme o prípadnej zmene Vás budeme predtým telefonicky informovať a vyžiadame si súhlas, v prípade nesúhlasu môžete samozrejme objednávku zrušiť. Maximalne ceny dopravy pri nadrozmerných zásielkach najdete tu:

 

Typ dopravy   Cena s DPH
Doprava tovaru od 50kg do 70kg 15,00 €
Doprava tovaru od 70kg do 100kg 25,00 €
Doprava tovaru od 150kg do 200kg 50,00 €
Doprava tovaru od 200kg do 300kg 80,00 €
Doprava tovaru od 300kg do 500kg 100,00 €
Poplatok pri nákupe do 680€ (Za platbu v hotovosti kuriérovi) 2,00 €
Poplatok pri nákupe nad 680€ (Za platbu v hotovosti kuriérovi) 4,90 €

 

Na čo musím dať pozor pri preberaní zásielky od prepravcu a čo mám robiť, keď je zásielka poškodená

Je  nutné pri prevzatí skontrolovať nepoškodenosť obalu , či známky otvorenia balíka, ako je napríklad poškodená lepiaca páska Pomocnik.sk ,Bosch. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte. Následne nás o téjto skutočnosti obratom informujte – najneskôr však do 24 hodín na reklamačné oddelenie e-shopu.