BOSCH EXPERT EXSB18V-150 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač sólo - 06019R3200
Posledné 2 kusy
/
Kód produktu: 06019R3200
Autorizovaný predajca
Posledné 2 kusy
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 15.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 4,0Ah a nabíjačky - 1600A0373J
Na sklade
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 5,5Ah a nabíjačky - 1600A0373P
Nedostupný
Doprava zadarmo
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Set dvoch akumulátorov 18V 8Ah a nabíjačky - 1600A0373T
Na sklade
Nedostupný
Doprava zadarmo
Popis výrobku
EXPERT EXSB18V-150 je špičkový príklepový vŕtací skrutkovač s bezkonkurenčným výkonom a ovládaním na široký rozsah skrutkovacích a vŕtacích prác s 30 000 príklepmi/min. Je vynikajúcim náradím na výrazne rýchlu prácu vďaka bezuhlíkovému motoru s technológiou BITURBO, mimoriadne výkonným akumulátorom EXPERT a maximálnemu krútiacemu momentu 150 Nm. Funkcia KickBack Control minimalizuje riziko zranenia pri zaseknutí vrtáka. Túto funkciu je možné zapnúť a vypnúť. Presná elektronická detekcia uhla zaistí správny uhol dlhých skrutiek. Vďaka 13 mm kovovému skľučovadlu a kovovej prevodovke je príklepový vŕtací skrutkovač extrémne spoľahlivý a robustný. Má aj prídavnú rukoväť, ktorá sa bez námahy nastaví v každej polohe. Rýchly výber režimu umožňuje jednoduché prepínanie medzi vŕtaním, vŕtaním s príklepom a skrutkovaním.
EXPERT EXSB18V-150 poskytuje optimálne výsledky pri vŕtaní a skrutkovaní do dreva, muriva alebo kovu, najmä pri veľkých priemeroch, ako sú vŕtacie korunky (vykružovače) až do priemeru 150 mm. Kompatibilita so systémom Bosch Professional 18V a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare.
Pre maximálny výkon použite akumulátory EXPERT.
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 73 x 210 x 220 mm
  • Typ skľučovadla: Rýchloupínacie
  • Max. Ø vrtu do dreva: 150 mm
  • Krútiaci moment (mäkký/tvrdý/max.): 84/100/150 Nm
  • Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): 0 – 550 / 0 – 2.200 ot/min
  • Hmotnosť bez akumulátora: 2,2 kg
  • Počet stupňov krútiaceho momentu: 25
  • Max. Ø skrutiek: 13 mm