BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3102
Posledné 2 kusy
/
Kód produktu: 06019R3102
Autorizovaný predajca
Posledné 2 kusy
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Popis výrobku
EXPERT EXSB18V-90 je výkonný akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač. Toto špičkové všestranné náradie s bezuhlíkovým motorom poskytne špičkový výkon s mäkkým uťahovacím momentom 36 Nm a tvrdým uťahovacím momentom 56 Nm, 2 100 ot/min a 29 500 príklepov/min na rýchle a efektívne murárske práce. Tento kompaktný silák má dĺžku hlavy 175 mm s 13 mm kovovým skľučovadlom na vyššiu robustnosť a skvelý prenos momentu. Má pokročilú ochranu používateľa: Funkcia KickBack Control minimalizuje riziko zranenia zastavením motora pri zaseknutí vrtáka. Túto funkciu je možné zapnúť a vypnúť. Presná spojka zabezpečí maximálnu kontrolu náradia, prestane zaberať, keď je to potrebné, a poskytne voľnosť pri nastavovaní náradia presne podľa vašich potrieb. Redukuje sa tiež opotrebovanie spojky a z toho vyplývajúca hlučnosť.
EXPERT EXSB18V-90 je špičkový príklepový vŕtací skrutkovač určený na vŕtanie do dreva s maximálnym priemerom 68 mm a do ocele alebo muriva s priemerom až 13 mm. Kompatibilita so systémom Bosch Professional 18V a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare.
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 77 x 175 x 210 mm
  • Typ skľučovadla: Rýchloupínacie
  • Max. Ø vrtu do dreva: 68 mm
  • Krútiaci moment (mäkký/tvrdý/max.): 36/65/- Nm
  • Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): 0 – 630 / 0 – 2100 ot/min
  • Max. frekvencia príklepu: 29500 min-1
  • Upínací rozsah skľučovadla min/max: 1,5 / 13 mm
  • Hmotnosť bez akumulátora: 1,2 kg
  • Počet stupňov krútiaceho momentu: 21
  • Max. Ø skrutiek: 12 mm
  • BITURBO: Nie
  • Pracovné svetlo: Áno
  • Konštrukcia náradia: Rukoväť tvaru T
Rozsah dodávky
  • 3× akumulátor EXBA18V-40 (4,0 Ah)
  • Rýchlonabíjačka GAL 18V-40 Professional
  • L-BOXX 136
  • 1/1 Vložka L-BOXX na náradie
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Akcia
V košíku
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 101 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
Posledný kus na sklade
Doprava zadarmo
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT EXSB18V-150 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3201
Posledný kus na sklade
Nedostupný
BOSCH AdvancedImpact 18 - 0 603 9B5 10A - Akumulátorový dvojrýchlostný príklepový vŕtací skrutkovač
Nedostupný
Akcia
BOSCH GSB 18V-25 - Akumulátorový vŕtací skrutkovač s príklepom sólo - 06019K9300
BOSCH GSB 180-LI Professional - 0 601 9F8 307 - Akumulátorový príklepový vrtací skrutkovač
Na externom sklade
Doprava zadarmo
EXPERT
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3101
BOSCH EXPERT EXSB18V-150 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3202
BOSCH EXPERT EXSB18V-150 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač sólo - 06019R3200
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 102 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - bez akumulátora a nabíjačk
Na sklade
BOSCH GSB 185-LI - 06019K3100 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
BOSCH GSB 185-LI - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač sólo - 06019K3104
BOSCH GSB 185-LI - 06019K3101 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
BOSCH GSB 12V-30 - 06019G9100 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač
Posledné 4 kusy
BOSCH GSB 18V-110 C - 06019G030A - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač bez akumulátora a nabíjač
Posledné 3 kusy
BOSCH GSB 183-LI - Akumulátorová príklepová vŕtačka / skrutkovač - 06019K9101
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač sólo - 06019R3100
BOSCH GSB 18V-50 - 0 601 9H5 101 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač