BOSCH EXPERT EXSR18V-150 - Akumulátorový vŕtací skrutkovač - 06019R2202
Posledné 4 kusy
/
Kód produktu: 06019R2202
Autorizovaný predajca
Posledné 4 kusy
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Popis výrobku
EXPERT EXSR18V-150 poskytuje optimálne výsledky pri vŕtaní a skrutkovaní do dreva alebo kovu, najmä pri veľkých priemeroch, ako sú vŕtacie korunky (vykružovače) až do priemeru 150 mm. Kompatibilita so systémom Bosch Professional 18V a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare.
Pre maximálny výkon použite akumulátory EXPERT.
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 73 x 205 x 220 mm
  • Typ skľučovadla: Rýchloupínacie
  • Max. Ø vrtu do dreva: 150 mm
  • Krútiaci moment (mäkký/tvrdý/max.): 84/100/150 Nm
  • Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): 0 – 550 / 0 – 2200 ot/min
  • Upínací rozsah skľučovadla min/max: 1,5 / 13 mm
  • Hmotnosť bez akumulátora: 2,1 kg
  • Počet stupňov krútiaceho momentu: 25
  • Max. Ø skrutiek: 13 mm
  • BITURBO: Áno
  • Možnosť spony na opasok: Áno
  • KickBack Control: Áno
  • Pracovné svetlo: Áno
  • Konštrukcia náradia: Rukoväť tvaru T
Rozsah dodávky
  • 1× akumulátor EXBA18V-55 (5,5 Ah)
  • 2× akumulátor EXBA18V-80 (8,0 Ah)
  • Rýchlonabíjačka GAL 12V/18V-80