BOSCH EXPERT EXSR18V-90FC - Akumulátorový vŕtací skrutkovač sólo - 06019R2000
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: 06019R2000
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 4,0Ah a nabíjačky - 1600A0373J
Na sklade
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Set dvoch akumulátorov 18V 5,5Ah a nabíjačky - 1600A0373P
Nedostupný
Doprava zadarmo
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Set dvoch akumulátorov 18V 8Ah a nabíjačky - 1600A0373T
Posledné 2 kusy
Na sklade
Nedostupný
Doprava zadarmo
Posledné 2 kusy
Popis výrobku
Je to vynikajúce náradie na skrutkovanie a vŕtanie do dreva, kovu a (spolu s GFA 18-H) do betónu, muriva a kameňa. Kompatibilita so systémom Bosch Professional 18V a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare.
Technické parametre
  • Napájacie napätie: akumulátor 18 V
  • Rozmery náradia (šírka x dĺžka x výška): 77 x 136 x 210 mm
  • Max. Ø vrtu do dreva: 68 mm
  • Krútiaci moment (mäkký/tvrdý/max.): 36/65/- Nm
  • Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): 0 – 630 / 0 – 2100 ot/min
  • Upínací rozsah skľučovadla min/max: 1,5 / 13 mm
  • Hmotnosť bez akumulátora: 0,92 kg
  • Počet stupňov krútiaceho momentu: 21
  • Max. Ø skrutiek: 12 mm